granitdobrzany.pl

Ubezpieczenie dla rolnikow – dobre i zle strony

Ubezpieczenie dla rolnikow - dobre i zle strony

Jednym z najlepszych sposobów, aby zachować nawet uziemić obudowę i aby utrzymać konie zdrowe jest wdrożenie programu rotacji wypas. Obrót wypas wypas po prostu oznacza, że ??dozwolone jest w pewnej dziedzinie, po czym następuje okres odpoczynku. Długość okresu spoczynku jest zazwyczaj równa stopie wzrostu pastwiska. Na przykład, jeśli trwa sześć tygodni do pastwiska do wzrostu i zagęszczenia, należy przewidzieć około dwa tygodnie wypasu następuje okres sześciu tygodni odpoczynku.aquastacja.pl/nauka-plywania Ten prosty trik może drastycznie zmniejszyć szanse koń staje się chory.

Inną odmianą wypasu rotacyjnego jest pasek wypas. Strip wypas trzyma zwierzęta z selektywnie wypasu na terenach wolą tylko przez co jeden obszar dostępny w danym momencie.

Krzyż czynniki pasące się do żadnej z powyższych metod dość łatwo. Przekraczanie wypas lub wypas mieszania łączy różnych ras zwierząt, takich jak owce, kozy, alpaki, bydło, ani osłów z końmi. To może być bardzo korzystne dla pastwisk, jak poziom składników odżywczych w glebie wzrośnie z różnych rodzajów nawozu są zdeponowane. Różne zwierzęta jedzą w różnym tempie, a preferują różne odmiany traw i chwastów. Pomaga to utrzymać bardzo dobrze wyważony pastwisko.

Przekraczanie Wypas Kwestie bezpieczeństwa

Podczas przekraczania wypas jest dość dobrze praktykowane i może być bardzo korzystne, istnieje kilka podstawowych kwestii związanych z bezpieczeństwem powinien być świadomy. Na przykład, jeśli masz zamiar być łączenie bydło z końmi, upewnij się przenieść bydło z lub do strefy pastwiska oddzielnie od koni. Duże zwierzęta, takie jak bydło mięsne, mogą być bardzo aktywne i ze względu na ich wielkość może niechcący zranić konia.

Problemy ślimakowe

Wielu ludzi, którzy rozważają przejście wypasu martwić trochę o zwiększenie możliwości rozprzestrzeniania robaków i innych pasożytów w ich podwórze.Jeśli jest to problem zmagasz się, należy wziąć pod uwagę rodzaje robaki i pasożyty wasze zwierzęta mają wspólnego. Na przykład, owce, kozy, bydło i mają podobne robaki, które mogą wpływać na siebie nawzajem, ale nie mają wpływu na konie. Umieszczenie konie w tym samym pastwisku paść powinno stanowić żadnego zwiększonego ryzyka zwierząt.

Jeśli wiesz na pewno, że zwierzęta zostały opracowane robaków lub innych rodzajów pasożytów infekcji, może chcesz zrobić sobie przerwę od przekroju wypasu. Utrzymywania zwierząt oddzielone przez około trzy tygodnie podczas leczenia. Po kwestie wyjaśnione, można ponownie wznowić przekrój pastwisk.

Kate Hinton jest CEO http://www.ThatHorse.com który jest one stop shop dla wszystkiego koni.

Jest także autorem „The Essential Guide do sprzedaży konia”, który to musi mieć, jeśli chce sprzedać konia.

Artykuł dzięki: