granitdobrzany.pl

Jak wyglada zycie rolnika

Jak wyglada zycie rolnika Kluczem jest to, że jest jednoosobową firmą. Jako firma można odliczyć swoje wydatki biznesowe od dochodu. (Ponownie, nie jestem ekspertem od podatku. Jest to tylko moje doświadczenie).

Zrobiłem tworzą LLC kilka lat temu, a jedyną różnicą było to, że zapłaciłem sporo pieniędzy, aby wypełnić kilka formularzy i wykonaj kilka zasad. Następnie, w czasie podatku, dostałem karę, bo nie wszystkie kropki nad i przejechać wszystkie T. Dziękuję, wybiorę jednoosobowej za każdym razem.

2. Odpowiedzialność osobista

Po pierwsze, muszę przyznać, że jest to przede wszystkim prawdziwe. Technicznie, korporacja jest odrębnym podmiotem, a jeśli jest on pozwany, osobiste aktywa nie mogą być podjęte. Jeśli prowadzisz firmę i uczciwą ktoś ześlizguje się podczas wychodzenia z domu po spotkaniu, struktura ta firma powinna powstrzymać ich od bycia w stanie podjąć domu. Powiedziałbym, że wyjątek od całego tego postu będzie, jeśli używasz cegły i zaprawy firmy. Można mieć absolutnie poślizgu i upadku sytuację i będziesz zadowolony, że tę warstwę ochrony. Z drugiej strony, jeśli masz wyjścia hurtownię lub inne przedsięwzięcie, które jest prawie w całości w Internecie, będziesz miał trudny czas przekonuje mnie do włączenia.

JEDNAK … To nie znaczy, że są zwolnieni z wszelkiej odpowiedzialności. Jeśli osobiście są zaniedbania lub nieuczciwy w swoich kontaktach biznesowych, sędzia przyjdą po swoim majątku osobistego za każdym razem. Wielu sędziów szukasz ustalić, dlaczego tworzą swoją korporację. Jeśli okaże się, że to było tak można ogrody bielsko łamać się ogromny dług i / lub oszustwa Twoi klienci oczekują korporacja być pozwany, ale można założyć, będziesz nazwany jako współ-pozwanego. Tak, to znaczy, że jest osobiście odpowiedzialny za wszystko.

Jeszcze jedna uwaga …

Dla mnie, początkowo chcieli założyć korporację dla każdej firmy zacząłem.Jest coś tworzących korporację, która sprawia, jeśli czujesz się jak prowadzenie działalności gospodarczej. Myślałem, że gdybym miał korporację, to oznaczało, że był wielkim wymiarze czasu i że to pomoże firma odniesie sukces. Mimo, że nie czuje się w ten sposób, muszę podkreślić, że to nie ma znaczenia, ile „jak biznes” Twoja firma jest. To towary i usługi, które zapewniają swoim klientom. Jeżeli te są dobre, to nie ma znaczenia, czy jesteś spółką z własnym budynku biurowym lub wyłączny właściciel pracuje poza swoim zimnym, ciemnym, niedokończone piwnicy.

Tak więc, jeśli używasz uczciwą, Online Business, naprawdę nie powinno mieć bardzo dużo ryzyko bycia pozwanym. Dlaczego więc przejść przez kłopotów i kosztów tworzenia korporacji? Zrobiłem to raz i nigdy nie zrobi to ponownie, chyba że absolutnie musi.

Artykuł dzięki: