granitdobrzany.pl

Ile przysluguje rolnikowi

Ile przysluguje rolnikowi

Dla jednego będzie to pierwszy Puchar Świata (i rzeczywiście pierwszym wydarzeniem sportowym tej wielkości), które odbędzie się w Afryce.

Po drugie, będzie cieszyć niespotykany zasięg – poziom pokrycia, który nigdy nie został przyznany członkom innych finałach FIFA World-Cup, w tym ostatnia odbyła się w Niemczech, 2006. Bezprecedensowy zasięg mundialu w RPA 2010 głównie dzięki do wzrostu tak zwanej „dziennikarstwo obywatelskie”, ponieważ mieliśmy ostatni turniej w 2006 roku.

W poprzednich edycjach Pucharze Świata, musieliśmy polegać na pokryciu przez formalne domów mediowych – który dał nam wyjście w postaci suchych punktów w gazetach, na żywo transmisji telewizyjnej, aw niektórych miejscach, na żywo komentarzem radiowym. Ale dzięki pojawieniu się dziennikarstwa obywatelskiego, jesteśmy pewni, aby zobaczyć skomplikowaną relację z turnieju w Republice Południowej Afryki na tak różnych mediów jak Internet TV (gdzie mecze są transmitowane na żywo, na szerokopasmowe), telefonów komórkowych, blogów i innych form mediów społecznych , Warto zauważyć, że większość z nich są interaktywne fora, dzięki czemu fani będą mogli wypowiedzieć się na temat meczu, gdyż rozgrywa się – tak jakby były one oglądanie go w pokoju (podczas gdy mogliby być tysiące mil od siebie). To, nawiasem mówiąc, jest inaczej niż w przypadku tradycyjnych mediów (radio, telewizja i gazety), które zostały w dużej mierze non-interactive.

MŚ 2010 w RPA przyniosą nam turniej, który będzie bezprecedensowa na wiele sposobów, a dzięki nowym narzędziom mediów w Internecie, będziemy mogli pójść i cieszyć się turniej na zupełnie nowy głębszym poziomie.

Aby uzyskać najnowsze Puchar Świata Aktualności z mundialu w RPA sprawdzeniu SoccerNews.

Artykuł dzięki: