granitdobrzany.pl

Co jesli myslisz o hodowli kur

Co jesli myslisz o hodowli kur

Dwa miesiące temu zdecydowałem się zbudować Hen House kurniku. Posiadać własne kury jest dobrym pomysłem, z wielu powodów, ale nie jest dobrym pomysłem, chyba że masz dla nich miejsca do życia. Nie myśl, że można po prostu pomieścić je w swoim garażu, albo niech uruchomić amuck w stoczni, wolne jak ptaki …. … ponieważ nie są one bezpieczne środowisko dla nich.

Jeśli uważasz, że poświęcenie czasu postawić kurnik lub kurnik im żyć w to ciężka praca, zgadnij ponownie. Z odpowiednich planów i krok po kroku, można mieć gotowy do wrócić do domu z kurczaka w żadnym momencie. Czytaj dalej, a dam ci te sprawdzony i bezpieczny krok po kroku planów.

* Po pierwsze, rozmiar odgrywa dużą rolę w projektowaniu i budowaniu własnego domu chicken coop-hen. Będziemy chcieli, aby mieć przebieg kurczaka, który jest obszar na zewnątrz lokalu mieszkalnego, który daje swój drób miejsce do biegania. Powodem potrzebny jest plac ćwiczeń dla swoich kurcząt dlatego, ladeco.pl/produkty/fotele-i-sofy/ że nie daje jaja dobrej jakości jeśli są one „gnieździć” wewnątrz kurnika przez cały czas.

Zasadą jest czterech stóp kwadratowych dla każdego kurczaka masz zamiar mieć.

* Po drugie, chcemy zwrócić uwagę na szczegóły, takie jak jak twój kurnik będzie wyglądać, to miejsce, i czy będzie przebywać w jednym miejscu, albo mógł być przeniesiony wokół stoczni, aby dać kurcząt różnorodne Lokalizacja. Wiedząc to wszystko, można utworzyć szczegółowy wykaz materiałów budowlanych trzeba będzie umieścić to wszystko razem. Nie oszukuj się tutaj: lepsza jakość materiału może kosztować więcej, ale też trwa dłużej, too.

Jak można sobie wyobrazić, by teraz, to nie jest trudne, co zrobić, aby zbudować swój własny dom chicken coop-hen, z odpowiednimi planami i krok po kroku. To nie jest coś, co można po prostu obudzić się pewnego sobotniego poranka decydujący robić i mieć pełnowartościowy Hen House przed zachodem słońca tego wieczoru.

Jednak pewni. Z prawej porad i wskazówek, to nie potrwa długo, zanim będzie można usłyszeć gdakanie własnych kur, ponieważ brykać szczęśliwie w swoich wykopaliskach, tuż na swoim podwórku.

Proszę dowiedzieć się więcej

Alan C. Jones jest naukowcem, pisarzem, który ma zbudować kurnik (dumnie) od zera, a więc można! Aby zbudować Chicken Coop jest łatwe i przyjemne. Aby uzyskać więcej wskazówek i planów, w jaki sposób zbudować Chicken Coop prawidłowo i bezpiecznie – kliknij tutaj.

Artykuł dzięki: