granitdobrzany.pl

Ubezpieczenie dla rolnikow – prawa i obowiazki

Ubezpieczenie dla rolnikow - prawa i obowiazki

Podnoszenie kurczaków ma szereg korzyści, takich jak świeże jaja. Jednak podniesienie kurczaków jest więcej niż wolnych jaj i świeżego mięsa. Poprzez podniesienie własnych kur, jesteś zapewnienie swoją samodzielność. Bez względu na to, jaki rodzaj kolei sprawia, że ??gospodarka będzie w stanie go obsłużyć. Najlepszy ze wszystkich, hodować kurczaki to świetny sposób, aby nauczyć dzieci odpowiedzialności, nawet w młodym wieku.hala sportowa gdańsk Ponadto, kury zapewniają także skuteczną chwastów i zwalczania szkodników.

Jednak zanim będzie można złowić te wszystkie wielkie korzyści, istnieje kilka zasadniczych trzeba się przygotować. Nawet jeśli są kury na wolnym wybiegu, nadal masz coop na budowę. Mały kurnik lub duże, twoje kury wciąż potrzebują miejsca, gdzie mogą budować swoje gniazda, składają jaja i grzęda w nocy. Ponadto małe kojce pozwalają również Twoje kury wydostać się z deszczem, wiatrem i innymi elementami.

Aby zbudować mały kurnik, wystarczy tylko umiarkowane umiejętności. Można zaprojektować Coop wiele różnych sposobów. W rzeczywistości, możliwe jest skonstruowanie małych i średnich domu kurczaka nic więcej niż arkusz cyny, kilka płyt i kilka śrub trzymać razem.

Materiały do ??budowy małych Chicken Coop

Oto lista niektórych materiałów, które mogą być potrzebne, aby zbudować mały kurnik:

Ołówek

centymetrem

Rękawiczki

Okulary ochronne

piła Zręcznościowe

Śrubokręt krzyżowy

wkręty do drewna

ostrze Carbon

podkładki gumowe

Ubezpieczenie dla rolnikow - prawa i obowiazki

(2) 1 „x12” deski x4 ‚

(1) 1 „x3” x4 „board

(5) 1 „x12” x12 „deski

http://projekty-sklepow.pl/

(1) 8 ‚arkusz cyny

Co robić

Wykonaj te proste kroki, aby zbudować swój mały kurnik:

Po pierwsze, należy użyć środka ołówka i taśmy do oznaczania każdego z desek o szerokości czterech stóp w odstępach dwunastu calowych.

Umieścić jednego ze swoich płyt 12-calowych pod zewnętrznej krawędzi płyty na cztery stopy, tworząc kąt dziewięćdziesięciu stopni. Użyj wkrętów do mocowania desek. Następnie, w dalszym ciągu do mocowania innych płyt 12-calowe w taki sam sposób.

Teraz włączyć kurnik się tak, że lita jest skierowana w dół i dołączyć pięć płyt dwanaście-calowe do innych desek o szerokości czterech stóp, aby zakończyć ramki dla coop.

Umieść ostrze piły węgla w umiejętności i używać go do cięcia blachy cyny na pół.

Zamocować jedną z połówek cyny do tyłu COOP za pomocą wkrętów i podkładek gumowych. Dołączyć pozostałą puszkę do góry małym kurniku.

Wreszcie, należy dołączyć ostatnią deskę do dolnej krawędzi na przedniej części coop, aby pomóc utrzymać pościel w którym powinna być.

Nawet jeśli jesteś po prostu buduje mały kurnik, ważne jest, aby zawsze nosić rękawice i okulary ochronne, zwłaszcza podczas cięcia cyny i drewna.

Artykuł dzięki: