granitdobrzany.pl

Ubezpieczenie dla rolnikow – co warto wiedziec

Aby określić, ile miejsca trzeba dla kurcząt jest sprawą bardzo prostych matematyki. Im więcej kurczaki masz, tym więcej miejsca trzeba. Prosta zasada, gdy na zastanawianie się wymagania dotyczące miejsca jest użycie tej podstawowej formuły:

1 kurczak + 4 stóp kwadratowych powierzchni kurnika +4 ft run chicken = 1 zadowoleni z kurczaka.

Wystarczy zmienić liczbę kurcząt w formule wymyślić całkowitego metrażu będziesz potrzebować dla danego stada. Na przykład, jeśli masz zamiar dostać trzy kury, trzeba 12 ft coop i 12 stóp kwadratowych w ogrodzonym w perspektywie. Innymi słowy, budowanie kurnik, który jest 4 stóp o 3 stopy i prowadzony przez tego samego rozmiaru, byłyby odpowiednie dla małego stada trzech.

Należy pamiętać, że te liczby są minima. Im większa przestrzeń może dać swoje stado, tym lepiej.

W uzupełnieniu do wymagań przestrzennych, twoje kurczaki będą również musiały budek lęgowych. Liczba pól, które musisz znowu zależy od wielkości stada. Dla stada trzech, jak w naszym przykładzie, jedno okno gniazdo jest wystarczające. Oni nie przeszkadza dzielenie. (W rzeczywistości, moje 10 kur wszystkie wydają się mieć jedną ulubioną pudełko. Prawie połowa moje stado ustanawia swoje jaja w tym jednym polu, podczas gdy wielu innych kolejnych polach konsekwentnie pozostać niewykorzystane.) Dobrą zasadą przy skrzynek lęgowych jest że od 3 do 5 kury mogą dzielić jedno pole, ale znowu, więcej pól nie boli.

Wreszcie, twoje kury będą musiały miejsca Roost. Jest to pozioma Polak przynajmniej kilka stóp nad ziemią, gdzie swoje kury mogą spać w nocy. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca dla Roost wszystkie kurczaki się w górę na grzędzie. Spanie z ziemi sprawia, że ??kury czuć się bezpiecznie. Przepychanki między sobą o przestrzeń na grzędzie spowoduje tylko walkę.

Kurczaki są dość łatwe do utrzymania zwierząt. To naprawdę nie ma dużo, aby utrzymać przydomowego stada szczęśliwy. Nadanie kurcząt przestrzeń, jakiej potrzebują będzie je to świetny początek do utrzymania zdrowego, szczęśliwy, spokojny stado kurcząt.

Artykuł dzięki: