granitdobrzany.pl

Rolnictwo – jak zaczac

Rolnictwo - jak zaczac

Praktyka przekroju wypasu została wykorzystana przez wieki. To, co zaczęło się jako prosta sprawa rolników wycisnąć ich dostępnego pola uprawne, obecnie stało się powszechne, a wiele różnych korzyści.

Znaczenie zarządzania pastwiska

Dobrze zarządzane pastwiska oznacza więcej niż tylko dobrych pól poszukujących. Pastwiska, że ??jest dobrze zarządzana jest bardziej wydajne i można dostarczyć więcej pożywienia dla koni i innych zwierząt gospodarskich. Kluczem do posiadania najzdrowsze, najbardziej wydajne pastwisko jest, aby regularnie ćwiczyć odpowiednich metod zarządzania. Aby to zrobić skutecznie, istnieją trzy główne problemy, które koncentrują się na: wypasu kontroli, zarządzania chwastów i gospodarki nawozami.

Weed i zarządzanie odchody są problemy, że większość osób zajmujących się wcześniej. Chwasty są zwykle kontrolowane przez chemikalia, organicznie lub poprzez umożliwienie niektóre zwierzęta chrupać na nich. Rozrzutnik nie należy dopuszczać do gromadzenia się w dużych ilościach, i powinny być rozłożone w celu naturalnie zapłodnienia pastwiska.

Kontrola wypas

Wypas sterowanie jest nieco bardziej zaangażowane, a to jest, gdy przejście wypasu może być wykorzystana. W celu uzyskania idealnego pastwisko, należy zacząć od wyboru mieszanki nasion, które będą pracować dobrze na danym obszarze, do dystrybucji opadów, pH gleby, składu gleby oraz poziom składników odżywczych w glebie. Po wybraniu odpowiedniego rodzaju mieszanki, będziemy chcieli, aby upewnić się wszystkie pastwiska konia utrzymać równej powierzchni pokrywy, od pięciu centymetrów i dwunastu centymetrów. Prowadzenie nawet równym podłożu może zapobiec swoje konie od zachorowania, eliminując obszary erozji gleby, zagęszczanie lub mineralnymi nierównowagi ze ściśle przycięte obszary i szkiców.

Artykuł dzięki: http://www.agnieszkaczugan.notariusz.pl