granitdobrzany.pl

Jak wyglada zycie na wsi

Jak wyglada zycie na wsi

GOP Healthcare Reform Wyzwanie Konstytucyjny zachęca do nieodpowiedzialnego zachowania dla zysku korporacyjnego

Ci, którzy nadal walczą reformy systemu opieki zdrowotnej ze względów konstytucyjnych musi być świadomy tego, co naprawdę walczyć. Walczą o nieodpowiedzialnych „prawa do bycia nieodpowiedzialnym i nie wykupić ubezpieczenie zdrowotnej ignorując prawa tych, którzy są zmuszeni do płacenia za świadczenia opieki zdrowotnej z nieodpowiedzialnym, który może mieć inaczej sobie pozwolić na ubezpieczenie. Składki odpowiedzialnej są mimowolnie wzrosła. Podatki od odpowiedzialne są mimowolnie wzrosła.

Te, które mają ślepą wiarę w literze prawa w konstytucji muszą zdać sobie sprawę, że twórcy konstytucji żyli w innym czasie iw tamtych czasach miała wiele uprzedzeń i problemów, jakie od pokonania. Twórcy nie mógł sobie wyobrazić, samochody, komputery, procedur medycznych, i wiele więcej. Byli w podejmowaniu mądrych dokument zamienny i / lub nowelizacji.

Nie powinno być uważane założyciele nieomylny. Po tym wszystkim, że dokument ten przez długi czas uważane mi 3/5 osoby, nie pozwala kobietom głosować, i miał wiele innych tajemne zasady. Dla zbyt długo pozwoliliśmy zainteresowanie korporacyjnych i innych szczególnego zainteresowania w użyciu konstytucję do blokowania polityki, które nie są uznane za korzystne dla nich. Nie wolno dopuścić, gdyż psuje cały przesłanką kraju w przyszłości.

Musimy pielęgnować dobro w Konstytucji. Powiedział, że nie możemy pozwolić, aby dokument został ograniczenie postępu korzystne dla wszystkich Amerykanów wystarczy, aby chronić tych nielicznych, których interesy są jedynie dalsze drobna kradzież klasy średniej.

Artykuł dzięki: